• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Kanal ayarlama

Veyselk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçende yazdım kimse yardım etmedi full iptv süpermax üyeliği aldım aldığım yer bana üyelik giriş sitesi adresini vermiyor başka bir üyelik alan arkadaşıma site adresini vermişler play505 biliyasanız nasasat1.com:25461 bağlantı kanal ekleme ve çıkartma adresini istiyorum

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

cafi

Kayıtlı Üye
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

url adresi bumu aldığınız yer size panel bilgilerini vermek zorunda sizin cihazınızamı yükleme yapıldı iptv de siz kanal ekleme çıkarma yapamasınız cihazınızda usb ile yükleme varsa dosya oluşturup seçtiğiniz kanalları yükleyebilirsiniz

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al