• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Bir mesajla ücretsiz iptv! Kaçırmayın..

cemrekahya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok müthiş bir iptv buldum. Ortada bi websitesi yok! Adamların whatsapp numarasına kayit yaziyorsunuz ve buuummm. Anında iptv bilgileriniz yine whatsappınıza geliyor. İlk başta inanmadım ama gerçek ve hiç bir gizli ücret yok çünkü SMS değil WHATSAPP üzerinden gerçekleşiyor üyelik.

Anında üyelik için ister
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
bu linke tıklayın (direk whatsapp web açıyor ve mesaj atacağınız numaraya gidiyor) ya da isterseniz +15482539132 nolu numara whatsappınızdan kayit yazıp gönderin. Herşey whatsapp üzerinden :)

Anında geri dönüş olacak ve iptv giriş bilgileriniz gelecek.

Bana teşekkür etmeyi unutmayın :)

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al