• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Windows 8.1 AIO İndir – Türkçe Haziran 2019 32×64

iptvforum

Administratör
Yönetici

Windows 8.1 AIO İndir 32×64, Windows 8 işletim sisteminin daha gelişmiş versiyonu olan Windows 8.1 işletim sistemine sahip olacağınız bu iso dosyası sayesinde işletim sistemini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz ISO dosyasını bir USB Flash Bellek veya DVD üzerine yazdırarak formatlık hale getirebilecek kolay bir şekilde kurulumu yapabileceksiniz. Kurulum sonrasında Windows Loader programları ile işletim sistemini lisanslayabilirsiniz. Otomatik etkinleştirilmiş formatlık iso.

Desteklenen Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca

İşletim Sistemi: Windows 8.1

Üretici: Microsoft

Bellek: 9.63 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al