• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Windows 10 hakkında önemli detaylar

iptvforum

Administratör
Yönetici

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 kullanıcıları ikiye böldü. Peki Windows 10'a geçerken acele etmeli miyiz? Windows 10 kararınızda size yardımcı olacak ipuçları

Teknoloji ve yazılımtutkunlarının uzun süredir merakla bekledikleriWindows 10 geçtiğimiz gün yayınlandı. Windows 10'un yayınlanmasıyla birlikte internet üzerinde dünya çapında büyük bir yoğunluk yaşanmaya başladı.

Bu yoğunluğun asıl sebebi ise lisanslı Windows kullanıcılarının Windows 10'a ücretsiz olarak erişebilecek olmasıydı.
Özellikle Windows 8 kullanıcıları, Windows 10 indirmeye açılır açılmazMicrosoft serverlarına adeta hücum ettiler. Windows 7kullanıcıları iseWindows 8 kullanıcılarına oranla, Windows 10 konusunda biraz daha mesafeli yaklaştılar.

Tabi ki bunun ana nedeni Windows 7'nin Windows 8'e göre daha stabil ve sorunsuz çalışabiliyor olmasıydı.
Peki, şimdi gelelim kafalardaki asıl soruya;
Windows 10 yüklemeli miyim?

Birçok kullanıcının kafasına aynı soru var. Windows 10 yüklemeli miyim? Bu sorunun yanıtı ise tamamen sizin beklentilerinize göre şekillenecek diyebilirim.

Kullanıcıların büyük bir kısmı, Windows 10'un daha yükleme aşamasında sorun vermeye başladığından yakınıyordu. Windows 10'un yüklenirken donup kaldığı, ekranın geri gelmediği gibi birçok temel sorun ön plana çıkıyordu.

Bunun yanı sıra geniş bir kitle, PC'de bağlı duran birçok donanımı Windows 10'un tanımadığını, sürücülerin çöktüğünü dile getirdi.
Ayrıca birçok oyunun Windows 10 ile yaşadığı uyumsuzluk sorununu da atlamayalım. Birçok kullanıcı, Windows 10 kurduktan sonra, yüklediği oyunların açılmadığı ya da açılsa bile bir süre sonra çöktüğü konusunda şikayetçi
Dahası Windows 10 henüz derin bir maziye sahip olmadığından ötürü, kullanıcılar karşılaştıkları soruna çözüm bulabilme konusunda da geniş seçeneklere sahip değiller.
Sonuç Olarak

Her ne kadar Microsoft ve diğer yazılım şirketleri Windows 10 için ortaya çıkan sorunlar için sürekli yamalar ve güncellemeler yayınlasa da, şu an ortada sorunsuz dolayısıyla da stabil bir şekilde çalışan Windows 10bulunmuyor.
Eğer işletim sistemi yönünden çok büyük sıkıntılar çekmiyorsanız, Windows 10'a geçmek için acele etmemenizi tavsiye ederiz. Zira bugünler, Windows 10'un gerçek anlamda test edildiği günlerdir. Microsoft'un yeni işletim sisteminde ne kadar açık, ne kadar hata varsa önümüzdeki birkaç hafta içerisinde ortaya çıkacaktır.

Bu süre içerisinde bir köşede bekleyip, aceleci davranan kullanıcılarının,Windows 10 sorunlarını ortaya çıkarmasını ve yazılım şirketlerinin bu sorunları ortadan kaldıracak yamalar ya da güncellemeler yayınlamasını beklemenizi tavsiye ederiz. Eğer biraz sabırlı olursanız, birkaç hafta sonra kuracağınız Windows 10'da bu günlere nazaran çok daha az problemle karşılaşacağını söylemek şimdiden mümkün.
Windows 10 Kurdum Şimdi Ne Yapmalıyım?

Eğer Windows 10 konusunda aceleci davrandıysanız ve durumdan hoşnut değilseniz geriye yapılacak tek birşey kalıyor. O da eski işletim sisteminize geri dönmek. PekiWindows 10'dan eski işletim sisteminize nasıl dönüş yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkteki haberimizde Windows 10'dan nasıl geri dönüleceğini, sizler için detaylı bir şekilde anlattık. Şimdiden kolay gelsin.

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al